“EL ELE ENGELSİZ GELEÇEĞE”
![26.02.2017 Pazar Saat 15:00 de Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezinde "El Ele Engelsiz Geleceğe" Projesinde 110 Adet Manüel 4 Adette Akülü Tekerlekli Sandalye Dağıtım Programımız olacaktır. Programa çok sayıda Ünlü Sanatçı, çok değerli Protokol büyüklerimiz ve üyelerimizin katilimi ile gerçekleşecektir. Programa bütün gönül dostlarımız davetlidir. Not: Tekerlekli sandalye ihtiyacı olanlar arkadaşlarımızın Web sitemizdeki : www.ssed.org.tr Bağış formunu doldurup bizimle iletişime geçmesini arz ederiz. Sevgi Seli Engelliler. Derneği Yönetim Kurulu](https://ssed.org.tr/wp-content/uploads/2017/02/sevgi_lions_davetiye-300x212.jpg)
26.02.2017 Pazar Saat 15:00 de Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezinde “El Ele Engelsiz Geleceğe” Projesinde 110 Adet Manüel 4 Adette Akülü Tekerlekli Sandalye Dağıtım Programımız olacaktır.
Programa çok sayıda Ünlü Sanatçı, çok değerli Protokol büyüklerimiz ve üyelerimizin katilimi ile gerçekleşecektir.
Programa bütün gönül dostlarımız davetlidir.
Not: Tekerlekli sandalye ihtiyacı olanlar arkadaşlarımızın Web sitemizdeki : www.ssed.org.tr Bağış formunu doldurup bizimle iletişime geçmesini arz ederiz.
Sevgi Seli Engelliler. Derneği
Yönetim Kurulu
Anahtar Kelime: