Sevgi Seli Engelliler Derneği ‘Yaz Kampı Projesi’ açıldı

  • Yazının Tarihi: 4 Temmuz 2022
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Sevgi Seli Engelliler Derneği ve Ataşehir Kaymakamlığı, Halk Eğitim Merkezi tarafından ortak Yürütülen “Yaz Kampı Eğitim Proje” açılış programı Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Programa Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Halk Eğitim Müdürü Saffet Yılmaz, Yeniden Refah Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Bülent Tüylü, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan Yardımcı Yeliz Gülmüş ve İş Adamı Erkan Hacihasanoğlu, Celâl Parlak ve birçok dernek üyesinin katılımı ile coşkulu bir açılış töreni oldu.

Kaymakam İsmail Hakkı Ertaş derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve yerinde önemli projeler olduğunun altını çizerek, dernek başkanını Fahri Kol’u ve yönetim kurulunu tebrik etti. Öğrencilere başarılar dileyerek programdan ayrıldı.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez Sevgi Seli Derneğinin boyundan büyük işlere imza attığını ve dernek yerinin küçük fakat yaptığı işerin büyük olduğunu ifade ederek, Derneğe daha büyük bir mekan veya arsa tahsisi ile ilgili Ataşehir Belediye Başkanımız Battal İlgezdi ile görüşeceğini ve kalıcı bir kurum olması için girişimlerde bulunaçağını söyledi.

İş adamı Celal Parlak derneğe bir kamu arsası tahsis edilirse inşaatına destek olup hepbirlikte güzel bir hizmet binası inşa edebiliriz önerisinde bulundu.

Halk Eğitim Müdürü Servet Yılmaz Projeye rabetin yüksek olması ve ilgi görmesinden son derece memnun kaldıklarını ifade ederek, Proje Koordinatörü Ceyda Başekin’i ve ekibini tebrik etti. Bundan sonra Sevgi Seli Derneği ile çok daha büyük projelere imza atacaklarını ve başarı sağlanacağından eminiz  ifadesinde bulundu. Proje faaliyetlerini yerinde inceyerek kısa zamanda çok yol aldıklarını, eğitimlerin verimli olmasından ötürü mutlu olduklarını ifade etti.

Kaymakam İsmail Hakkı Ertaş ve Belediye Başkanı Orhan Çerkez dernek bahçesinde katılımcılarla sohbet etti.

SSED Genel Başkanı Fahri Kol katılımcı misafirlere desteklerinden ötürü tek tek teşekkür ederek, Sevgi ile Muhabbetle Engelleri azdıklarını ifade etti. Kokteyl ikramları ile program sona erdi.

Bir Yorum Yazın