Kadın Hakları ve Öz Benlik Semirimiz

  • Yazının Tarihi: 18 Ekim 2021
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

2021-2022 yılı Eğitim yılında Sevgi Seli Engelliler Derneği, Kadın hakları ve Öz benlik semineri düzenledi. Toplantının açılış konuşmasını Genel Başkanımız Sn. Fahri KOL yaparak, faaliyetlerimiz ve projelerimiz hakkında bilgi verdi.

Toplantının devamında İstanbul Barosu Av. Candan Ramazanoğlu ve Av. Enes Oğuz Karakılıç Engellilerin Anayasal haklarını üzerinde önemli bilgiler verip, kadınların hukuksal haklarını detaylarıyla sunup, örnek vakalarla yasal hakları sunumunu yaptı.
II. Oturumda, Psikolog Sn. Ezgi Burcu Yıldız hanım Çoçuk psikolojisi ve aile içi iletişim hakkında etkileyici bilgiler vererek katılımcıların büyük ilgisini aldı. Seminer soru cevap olarak devam edip, akıllarındaki bir soruya yanıt buldu.Seminere yoğun ilgi gösteren gençler hukuksal haklarını ve öz benlikleri hakkında geniş bilgiler aldı. Eğitim projelerinin ve Kadın Hakları seminerlerinin devam etmesi yönünde talepler oluştu, Başkan Fahri KOL talepleri değerlendireceklerini ve Eğitim seminerin devam edeceğini ifade ederek, Pragram patnerimiz, “Farkına Var” Derneği Başkanı Sn. Sinem Nazlı Demir hanıma ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Programımız Kokteyl sohbet ile son buldu.

Bir Yorum Yazın