KADIN HAKLARI SEMİNERİMİZ BAŞLIYOR
Pandemi döneminde ara verdiğimiz Eğitim Seminerlerimiz başlıyor. İlk seminer önceliğimizi bayan arkadaşlarımıza vererek, Kadın Hakları Seminerinin ilkini derneğimizde başlatıyoruz. Program bu pazar günü Saat 12:00 de Dernek Merkezimizde olaçaktır. Bütün bayan arkadaşlarımızı bekliyoruz. Çocuğu olan anneler çocuklarıyla gelebilir. Çocuklar için hazırlanan özel oyunlar ve resim çizim aktivitesi olup, Program sonrasında çiğ köfte dürüm ikramımız olaçaktır.
![](https://ssed.org.tr/wp-content/uploads/2021/10/kadin-hk-burosur-son-1024x605.jpg)
Anahtar Kelime: atasahir , atasehirkaymakamı , Candanramazanoglu , ezgiburcuyidiz , fahrikol , farkınavar , kadın hakları , kadınpsikolojisi , Kurs , merve , mervekaraca , millieğitim , özbenlik , psikolog , seminer , sevgiseli , ssd