Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş Sevgi Seli’nde

  • Yazının Tarihi: 12 Aralık 2018
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Derneğimizde başlatmış olduğumuz, “Gençlerimizle Bürokratlarımızı Buluşturuyoruz” programımızın bu haftaki konuğu Ataşehir Kaymakamı Sn.İsmail Hakkı Ertaş bey oldu.
Programa katılan Kaymakamımız derneğin çalışmalarını beğenerek yakından takip ettiğini ve çalışmalarınız göz doldurduğu ifade edip yönetim kurulunu ve Başkan Fahri Kol’u tebrik etti.Ataşehire yeni Atanmış olmama rağmen sevgi seli ile ikinci programımız oluyor. Ataşehir Kaymakamlığının kapısı sizlere daima açık

İlçemizdeki sorunları sizin gibi gençlerle hep birlikte çözeceğiz kardeşçe mutlu yaşacağız dedi.Gençlerle sicak sohbet eden kaymakam bey gençlerin sorunlarını dinledi.Ardından Sevgi seli derneğinde yapılan kurslardan Butik pastacılık kursunun sertifikalarını gençlere takdim etti. Sevgi Selimde Gençlik programlarına sponsor olan Omsan A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin Orman beye plaket takdim edildi.Sonrasında Genel Başkan Fahri Kol beyin makam odasına geçilerek yöneticilerle sohbet edildi. Ataşehir Kaymakamı Sevgi Seli Derneği yöneticilerine böyle güzel programlar düzenledikleri ve Gençlerle bizleri buluşturdukları içim bir kez daha teşekkür edip ayrıldı.

Bir Yorum Yazın