Ataşehir Belediye Başkanına Ziyaret

  • Yazının Tarihi: 30 Haziran 2021
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Sevgi Seli Derneğinde çılgın proje başlıyor.
Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Sn. Mehmet Demir Genel Başkan Fahri Kol’u ziyaret etti.

2021 yılına damga vuracak “Çılgın Doğa Kampları” projesi hayata geçiyor. Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile ortak yürüteceğimiz Çılgın Doğa Kamp projesi hakkında ön görüşmeler yapıldı. Projenin ana teması Doğayla engelli ve engelsiz çocukları buluşturup, Çevreye ve doğaya karşı çocukların duyarlılıklarının artırılması hedeflenmektedir.

Projenin diğer bir amacı ise çocukların dikkatlerini, Doğa sporlarına çekmek ve doğayla barışık yaşamalarına bütünleşmelerine katkı sağlanacaktır.

Ayrıca Projede 1000 fidan dikilmesiyle birlikte çocuklara fidan dikme alışkanlığı kazandırılıp, Sevgi Seli Hatıra Ormanı oluşturulması planlanmaktadır.

Doğa Sporları Başkanı Sn. Mehmet Demir, Sevgi Seli Derneği ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ve projenin ülke genelinde örnek teşkil edeceğini belirti.

Genel Başkan Fahri KOL Projemiz Bakanlık nezdinde yürütüleceğini ve diğer sürpriz paydaşlarını ilerleyen zamanlarda açıklayacağını belirterek Doğa Sporları Başkanı Sn. Mehmet Demir’e nazik ziyaretleri için teşekkür etti

Bir Yorum Yazın